alüminyum hurda fiyatları, ve diğer hurda çeşitlerinin fiyatları kilogram üzerinden hesaplanır. Hurda fiyatları hemen her hurda firmasında aynıdır. hurda demir bakır sarı akü paslanmaz kurşun hurdası plastik ve kâğıt hurdası gibi hurda çeşitlerine de satın alırıyoruz.

Günümüzde alüminyum hurdası alım satım işlemi yapan pek çok hurda firması mevcuttur. Hurdacı Burada sitesi ile elinizde bulunan hurdaları satarak kazanç elde edersiniz. Bununla birlikte hurdaların geri dönüşüme kazandırılması temiz bir çevre açısından son derece önemlidir. Hurdalar geri dönüşüme kazandırılarak gelecek nesillere hem temiz bir doğa bırakılmış olur.

alüminyum hurda fiyatları ve diğer hurda çeşitlerinin fiyatları hurda satışı yapmak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Hurdacı Burada sitesi tarafından belirlenen fiyatlar hurdanın çeşidine ve kilosuna göre hesaplanır. Hurdacı firmalar ellerinde bulunan özel kantarlar ile hurdaları tartarak kilogram hesabı üzerinden net fiyat belirler. Hurda çeşitleri arasında en yüksek fiyata sahip olan hurda bakır hurdasıdır. Bakırdan sonra ise en pahalı hurda demir hurdası olarak bilinir.

Hurda alım satımı yapan firmalara internet siteleri üzerinden veya telefon numaralarını kullanarak direkt olarak ulaşabilirsiniz bu firmalar ile iletişim kurduğunuz zaman sizden adres bilgisi ve elinizde bulunan hurdaların çeşidine dair bilgiler istenir. Daha sonra talep etmiş olduğunuz hizmet türüne bağlı olarak adresinize araç gönderilir.

Hızlı Teklif Al
Bizi Arayın